Plaża Open. Siatkarskie emocje w Białymstoku

Od piątku do niedzieli na plaży w Dojlidach będą siatkarskie emocje. W Białymstoku zostanie rozegrany finałowy turniej cyklu Plaża Open.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Nad zalewem w Dojlidach wystąpią liderzy rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Podobnie jak w poprzednich turniejach najwyżej rozstawieni będą Adam Parcej i Bartłomiej Dzikowicz, którzy wygrali w Rybniku i Zamościu. W Białymstoku powalczą, by dołączyć trzecie zwycięstwo na Plaży Open, a Adam Parcej o drugi triumf w Białymstoku.

W rywalizacji kobiet po nieobecności w Zamościu do walki o złoto wraca Katarzyna Kociołek, która podobnie jaj jej partnerka - Martyna Wardak, ma na koncie trzy zwycięstwa w tegorocznym cyklu. W Białymstoku wystąpi również m.in. Magdalena Saad. Była zawodniczka AZS-u Białystok zagra wraz z Izabelą Soją.

Finałowy turniej cyklu to nie tylko siatkarskie zmagania na najwyższym poziomie. Dla kibiców przygotowano ogrom atrakcji, konkursów i animacji. Odbędzie się tradycyjny Mecz Gwiazd, w którym podobnie jak przed rokiem wystąpią piłkarze Jagiellonii Białystok, a niedzielne warsztaty dla dzieci poprowadzi ambasador Plaży Open - Małgorzata Glinka.

W piątek i sobotę impreza rozpocznie się o godz. 9. W niedzielę start zmagań o godz. 10. Godz. 13:15 to mecz o trzecie miejsce kobiet, godz. 14.30 finał kobiet, godz. 15.30 mecz o trzecie miejsce mężczyzn, godz. 16.30 finał mężczyzn.

Więcej o: