Były środkowy Cerradu Czarnych zagra w stolicy Podbeskidzia

Bartłomiej Grzechnik, który jeszcze w poprzednim sezonie PlusLigi reprezentował barwy Cerradu Czarnych Radom znalazł zatrudnienie w innym klubie z ekstraklasy. Środkowy bloku zagra w ekipie BBTS -u Bielsko - Biała.

- W naszym klubie witamy nowego środkowego - Bartłomieja Grzechnika, który przychodzi do BBTS z Cerradu Czarnych Radom - informuje oficjalna strona internetowa klubu z Podbeskidzia.

Przypomnijmy, że 23 - letni Grzechnik jest wychowankiem Czarnych. Będąc zawodnikiem drużyn młodzieżowych radomskiego klubu zdobywał wicemistrzostwo Polski kadetów (2009), był dwukrotnym mistrzem kraju w kategorii juniorów (2010, 2011) i wicemistrzem w tej kategorii wiekowej w 2012 roku. Warto zaznaczyć, że z plusligowej drużyny Cerradu Czarnych Grzechnik zdecydował się odejść mimo ważnego jeszcze kontraktu.

- Zbliżający się sezon będzie dla mnie bardzo ważny, chciałbym jak najwięcej trenować oraz jak najwięcej grać - to będzie moim celem. Liczę, że przekonam trenerów do swoich umiejętności i przyczynię się też w ten sposób do lepszych wyników bielskiego klubu - skomentował Grzechnik dla serwisu bbtsbielsko.pl.

źródło: Okazje.info

Więcej o: