Znamy ceny biletów i karnetów na Stal Rzeszów

7 sierpnia Stal Rzeszów zainauguruje rozgrywki w III lidze w sezonie 2016/17. Dziś poznaliśmy ceny biletów i karnetów na spotkania biało-niebieskich na stadionie miejskim w Rzeszowie.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

10 złotych kosztować będą bilety na spotkania Stali Rzeszów w nadchodzącym sezonie w zreformowanej III lidze. Dla kobiet i osób do 18 roku życia cena wejściówki to koszt 5 zł. Na derbowe spotkanie z Resovią, które wstępnie zaplanowano na weekend 27-28 sierpnia, ceny biletów będą podane w terminie późniejszym.

Rzeszowski klub podał również koszt karnetów na rundę jesienną. Wejściówka na osiem spotkań ligowych, w tym również derbowy pojedynek z Resovią, kosztowuje 60 zł.

Sprzedaż karnetów rusza w czwartek. Wejściówki nabyć można w klubie, w księgowości w godz. 8 - 15 oraz 15 - 17 w pokoju sekcji piłki nożnej, które mieszczą się pod nową trybuną stadionu miejskiego przy ul. Hetmańskiej.

Karnety dostępne w sprzedaży będą również w punkcie bukmacherskim Milleniu, w pawilonie Carrefour.

Zespół Stali Rzeszów rozgrywki w III lidze rozpocznie 7 sierpnia. O godz. 17 biało-niebiescy zmierzą się z Karpatami Krosno. Jesienią przy Hetmańskiej Stal Rzeszów zagra jeszcze z Unią Tarnów, Resovią, Spartakusem Daleszyce, Wierną Małogoszcz, JKS-em Jarosław, MKS-em Trzebinia/Siersza i Avią Świdnik.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: