Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii: Zielone światło miał jedynie Bartek Drągowski

- W trwającym okienku żaden z naszych piłkarzy nie zmieni już przynależności klubowej. Zielone światło na transfer miał jedynie Bartek Drągowski - mówi Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli Jagiellonii Białystok

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

- Dla nas, co jeszcze raz podkreślę, najważniejsze było utrzymanie zespołu z poprzednich rozgrywek. Odszedł od nas jedynie Bartek Drągowski, którego zastąpił klasowy golkiper przy którym wychowują się następni żądni sukcesu bramkarze. Mogę zapewnić, że w tym okienku na pewno nie odejdzie już od nas żaden zawodnik - mówi Cezary Kulesza na łamach www.jagiellonia.pl, a pytany o to, czy zespół jeszcze się wzmocni odpowiada: - Czas pokaże. Każdy głodny sukcesu, dobry piłkarz, który byłby ważnym elementem zespołu jest u nas mile widziany. Nie zakładamy jednak licytowania na siłę. Funkcjonujemy w określonych ramach. Do tej pory przynosi nam to wymierne korzyści i nie zamierzamy tego zmieniać.

Białostoczanie dobrze rozpoczęli nowy sezon w ekstraklasie. Po dwóch seriach spotkań Jagiellonia ma cztery punkty i jest na trzecim miejscu w tabeli.

- Za nami dopiero dwa spotkania nowego sezonu więc jestem daleki od hurraoptymizmu. Przy Łazienkowskiej, jak i w pierwszym meczu przed własną publicznością otrzymaliśmy jednak kilka sygnałów, że ten zespół odżył i znów wygląda na nienasycony i głody sukcesów. Postawa zespołu jest budująca. Cieszy również fakt, że nowi zawodnicy z miejsca stają się wiodącymi postaciami. Ivan Runje, Marian Kelemen czy Maciej Górski zdążyli już w bardzo dobry sposób przedstawić się szerszej publiczności, a przecież w kolejce są następni. Damian Węglarz, Dmytro Chomczenowski czy Damian Szymański. Zwiększyliśmy konkurencję w zespole, na której zależało trenerowi Probierzowi i są tego pierwsze efekty - stwierdza prezes Jagiellonii.

źródło: Okazje.info

Więcej o: