Mnóstwo atrakcji dla dzieci przed meczami Lecha Poznań. Wszystkie za darmo

24 lipca o godzinie 18:00 Kolejorz zainauguruje na stadionie przy Bułgarskiej nowy sezon. W związku z rozpoczęciem ligowych zmagań już od niedzieli, na dwie godziny przed meczem w specjalnie ustawionej Strefie Rodzinnej na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Strefa Rodzinna otwarta będzie dla najmłodszych kibiców już na dwie godziny przed rozpoczęciem ligowego meczu. Nie jest to jednorazowa inicjatywa klubu, bowiem przy wejściu od ulicy Bułgarskiej już na stałe czekać będzie wiele atrakcji dla dzieci. - Strefa rodzinna będzie działać na dwie godziny przed każdym meczem Kolejorza. Oczywiście będzie to zależne od warunków atmosferycznych, ale liczymy na to, że przez najbliższe miesiące, przed spotkaniami Lecha najmłodsi kibice będą mogli bawić się w naszej strefie - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu reklamy i promocji Kolejorza.

Na najmłodszych sympatyków Lecha co mecz będą czekać różne atrakcje. Przy Bułgarskiej staną m.in. dmuchany namiot i basen z kolorowymi kulkami. Ponadto dzieci oraz dorośli będą mogli zmierzyć się w specjalnie przygotowanym Runmageddonie, czyli biegu z przeszkodami. - Trasy będą krótkie, ale intensywne. Na pewno będzie to idealny sposób na spędzenie czasu przed meczem naszej drużyny nie tylko dla dzieci, ale również dla tych nieco starszych kibiców - kończy Terpiłowski.

Udział dzieci w Rumnageddonie jest bezpłatny, wstęp dla dorosłych kosztuje 5 złotych. Rejestracji będzie można dokonać koło boisk do siatkówki plażowej, przy ulicy Ptasiej.

W niedzielę Lech Poznań zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Początek meczu o godzinie 18. Strefa Rodzinna będzie otwarta od godziny 16.

Więcej o: