Aquapark Wrocław na wakacje: Klubowa impreza "Ibiza Summer Stage", zabawa z Miotłą Fantazy oraz fotobudka

Na kolejny wakacyjny weekend Aquapark Wrocław przygotował wiele atrakcji, które każdemu zapewnią świetną zabawę: imprezę w klubowym stylu "Ibiza Summer Stage", konkurs "Miotła Fantazy" oraz fotobudkę.

Specjalny wakacyjny program w Aquaparku Wrocław trwa już od kilku tygodni. W każdy wakacyjny weekend Aquapark Wrocław zaprasza do udziału w wydarzeniach specjalnych - w każdą sobotę na gości czekają imprezy plenerowe, spektakle, animacje i turnieje sportowe.

Na sobotę 23 lipca Aquapark Wrocław przygotował dla wszystkich zainteresowanych kolejne ciekawe atrakcje. W ciągu dnia organizatorzy zachęcają do walki z szaloną "Miotłą Fantazy" i zabawy w fotobudce. Z kolei na wieczór zapraszają na imprezę w klubowym stylu - Ibiza Summer Stage.

MIOTŁA FANTAZY

W tej zabawie wszyscy śmiałkowie będą musieli wykazać się zwinnością, refleksem i nie lada odwagą! Na czym polega zadanie w konkursie "Miotła Fantazy"? Sześciu zawodników ustawia się na poduszkach, z których w każdej chwili może strącić ich szalejąca miotła. Który z odważnych utrzyma się najdłużej na poduszce?

Konkurs prowadzony będzie od godz. 10. do godz. 16. na terenie zewnętrznych basenów rekreacyjnych

FOTOBUDKA

Wszyscy ci, którzy marzą czasem aby stać się na chwilę kimś zupełnie innym, będą mogli to zrobić. Z fotobudką będzie to możliwe. Aquapark Wrocław zaprasza do robienia pamiątkowych zdjęć w zabawnych aranżacjach.

Zdjęcia będzie można sobie robić od godz. 10. do 20. na terenie zewnętrznych basenów rekreacyjnych

IBIZA POOL PARTY

To będzie jedyna taka impreza we Wrocławiu! Organizatorzy zapraszamy do zabawy w basenach przy dźwiękach muzyki klubowej. Imprezę poprowadzi na żywo Aqua Funk, znany wrocławski DJ. Muzyka, jaką najczęściej można usłyszeć w jego setach to melodyjny House, Deep House, Nu Disco.

Każdy może dać się porwać gorącym klimatom i wraz z nami przenieść się na słoneczną Ibizę!

Impreza potrwa od godz. 16. do 22. na terenach zewnętrznych basenów rekreacyjnych

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu basenów rekreacyjnych.

Warto podkreślić, że przez całe wakacje w Aquaparku Wrocław trwają atrakcyjne konkursy. Do wygrania są: wejściówki, gadżety i inne niespodzianki.

Więcej o: