Kamil Radulj zostaje jednak w Stali Mielec

Kamil Radulj przedłużył kontrakt ze Stalą Mielec, choć jeszcze niedawno wydawało się, że zwiąże się umową z ekstraklasową Koroną Kielce.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Początkiem lipca klub Stali Mielec poinformował, że Kamil Radulj nie przedłuży kontraktu z beniaminkiem I ligi. 27-letni pomocnik liczył, że uda mu się podpisać umowę z Koroną Kielce. Ostatecznie jednak do tego nie doszło. Zawodnik, który w ubiegłym sezonie rozegrał w II lidze 15 spotkań, zdecydował się pozostać w Stali Mielec na kolejny rok.

Przypomnijmy, że w przerwie letniej z Stali odeszli Andreja Prokić (GKS Katowice), Grzegorz Płatek i Mateusz Czyżycki (obaj Siarka Tarnobrzeg). Klub pozyskał natomiast Sebastiana Szczepańskiego (Sandecja Nowy Sącz), Doriana Buczka (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztofa Kiercza (Odra Opole), Roberta Sulewskiego (transfer definitywny z Arki Gdynia), Jose Lucasa Caetano da Silvę (słowacki STK Samorin) oraz Damiana Bożka, który wrócił z wypożyczenia.

Stal Mielec rozgrywki ligowe rozpocznie 1 sierpnia spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz. Wcześniej, 27 lipca zespół trenera Janusza Biała w I rundzie Pucharu Polski zmierzy się z Wisłą Płock.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: