Transfery. Śląsk Wrocław testuje nowego bramkarza. To były zawodnikiem m.in. Legii

Śląsk szuka trzeciego bramkarza. Na testach we wrocławskim zespole od kilku dni przebywa Mikołaj Smyłek.

21-letni Smyłek jest wychowankiem Lublinianki Lublin. W latach 2011-2014 trenował w juniorskich drużynach Legii Warszawa. Rok temu był poważnie łączony z hiszpańskim Getafe. Ostatecznie do transferu na Półwysep Iberyjski nie doszło. Ostatnio reprezentował barwy Legionovii Legionowo. W minionym sezonie rozegrał 18 spotkań na drugoligowych boiskach.

Z naszych informacji wynika, że sztab szkoleniowy wrocławian jest bardzo zadowolony z postawy młodego golkpera. Smyłek zostanie najprawdopodobniej trzecim bramkarzem Śląska. Przedsezonową rywalizację o miano pierwszego golkipera WKS-u wygrał doświadczony Mariusz Pawełek. Z kolei rezerwowym bramkarzem Śląska jest sprowadzony latem Słowak Lubos Kamenar.

Przypomnijmy, że kilkanaście dni temu na zasadzie wypożyczenia z klubu z Oporowskiej odszedł Jakub Wrąbel. Bramkarz trafił do pierwszoligowej Olimpii Grudziądz. Z kolei inny golkiper Mateusz Abramowicz nie przedłużył kontraktu ze Śląskiem i związał się umową z innym zespołem z zaplecza Lotto Ekstraklasy - GKS-em Katowice.

źródło: Okazje.info

Więcej o: