Lech Poznań. Dwóch zawodników na testach w rezerwach Kolejorza. Duże wietrzenie szatni

Lech II Poznań będzie w przyszłym sezonie występował w zreformowanej III lidze. W drużynie nastąpiło wiele zmian - aż dziewięciu zawodników odeszło lub odejdzie z zespołu. Obecnie na testach w rezerwach Kolejorza przebywa dwóch zawodników.

Rezerwom Lecha nie udało się w minionym sezonie awansować do II ligi. Zespół Ivana Djurdjevicia mimo udanego finiszu zajął trzecie miejsce za Wartą Poznań i Pelikanem Niechanowo. Zieloni wywalczyli awans do II ligi, Pelikan się rozpadł, a rezerwy przygotowują się do kolejnego sezonu.

Wygląda jednak na to, że zespół przejdzie bardzo poważne zmiany. Lech pożegnał się m.in. z Niklasem Zulciakiem i Lucasem Guedesem (obaj szukają klubu), Antonijsem Cernomordijsem (FC Ryga), Tomaszem Dejewskim (prawdopodobnie Warta Poznań), a Krystian Sanocki i Piotr Kurbiel zostali wypożyczeni - pierwszy do MKS Kluczbork, drugi do Pogoni Siedlce.

Jak podaje LechTV sztab Ivana Djurdjevicia testuje obecnie dwóch zawodników, którzy mogliby wzmocnić rywalizacje w drużynie. To 19-letni Dominik Jończy z Zagłębia Lubin i jego rówieśnik Filip Tylczyński - wychowanek Lecha grający ostatnio w Bałtyku Koszalin. Wiadomo też, że do drużyny rezerw trafi kilku zawodników z zespołów juniorów starszych i młodszych. Będą to głównie zawodnicy z roczników 1999 i 2000.

Więcej o: