Kolejny transferowy hit Chemika Police! Jest nowa atakująca

Gwiazda Orlen Ligi i PGE Atomu Trefl Sopot Katarzyna Zaroślińska podpisała kontrakt z Chemikiem Police.

Atakująca ma na swoim koncie 56 występów w reprezentacji Polski. Uważana jest za jedną z najlepszych zawodniczek ORLEN Ligi. W karierze zdobyła cztery Puchary Polski, trzy wicemistrzostwa Polski i srebrny medal w Pucharze CEV.

- Bardzo się cieszę, że w nadchodzącym sezonie będę mogła zagrać w Chemiku. To najkorzystniejsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Zagram w najlepszym polskim zespole, z bardzo dobrymi zawodniczkami. Chcę zrealizować swój cel, jakim jest zdobycie mistrzostwa Polski. Uważam również, że w Lidze Mistrzyń możemy powalczyć o coś fajnego - mówi Zaroślińska.

Nowa zawodniczka ma 187 cm wzrostu. Łapie piłkę w ataku na wysokości 322 cm. W przeszłości występowała w barwach PGE Atomu Trefl Sopot, MKS Tauronu Dąbrowy Górniczej i Budowlanych Łódź. 29-latka pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego.

To już drugie głośne nazwisko, które zasiliło kadrę Chemika w ostatnim czasie. Kilka dni temu umowę podpisała również Serbka Jelena Blagojević. Biorąc pod uwagę, że do zespołu dołączył także znany trener Jurij Mariczew i udało się zatrzymać praktycznie wszystkie kluczowe zawodniczki, Chemik znów powinien być hegemonem na krajowych parkietach.