Damian Dąbrowski: Wiemy, jak mogą się czuć piłkarze Piasta Gliwice

W niedzielę w Krakowie zmierzą się dwie drużyny, które w tym sezonie zdążyły już zaliczyć poważne wpadki w europejskich pucharach. - Nie chciałbym być w skórze piłkarzy Piasta Gliwice - mówi Damian Dąbrowski, pomocnik Cracovii.

Cracovia odpadła z eliminacji do Ligi Europy po przegranym dwumeczu ze Skendiją Tetowo. Piast jeszcze ma szanse na awans, ale niewielkie. W czwartek przegrał z IFK Goteborg 0:3 i przed rewanżem jest w trudnej sytuacji. - Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z meczów ze Skendiją, ale mamy okazję zamazać plamę i dobrze zacząć rozgrywki - podkreśla Dąbrowski przed kamerą klubowej telewizji.

O rywalach mówi: - Na pewno nie chciałbym być w ich skórze, choć mamy podobne doświadczenie i wiemy, jak mogą się czuć. Na pewno nie tak chcieli zacząć sezon. Ale oni mają swoje problemy, a my radzimy sobie ze swoimi. Mam nadzieję, że mamy czystsze głowy. To będzie inny mecz niż ze Skendiją. Skupiamy się na swojej grze, nie analizujemy dogłębnie Piasta. Chcemy szlifować formę. Miejmy nadzieję, że będzie to emocjonujący mecz, bo grają dwie drużyny, które skończyły ostatni sezon wysoko w tabeli.

Niedzielny mecz Cracovia - Piast rozpocznie się o godz. 18. Relacja na krakow.sport.pl.

Więcej o: