Dwaj nowi gracze - napastnik i pomocnik dołączyli do Motoru

Występujący w piłkarskiej III lidze Motor pozyskał dwóch nowych graczy. Do zespołu dołączyli Paweł Kaczmarek i Łukasz Zaniewski.

Pierwszy z nich ma 31 lat i występuje na pozycji pomocnika. Karierę zaczynał w Drawie Drawsko Pomorskie. Potem grał m.in. w Arce Gdynia, Koronie Kielce, a wiosnę sezonu 2010/2011 spędził w Bogdance Łęczna. Występował też w ŁKS Łódź, Stomilu Olsztyn i Wiśle Płock. Ostatni sezon spędził w Zniczu Pruszków. W ekstraklasie Kaczmarek rozegrał 22 spotkania, w których strzelił jednego gola. Umowa został podpisana na dwa lata.

Drugim graczem jest 24-letni Łukasz Zaniewski. Jest napastnikiem, a swoje pierwsze kroki stawiał w Koronie Ostrołęka. Do tej pory występował m.in. w białostockiej Jagiellonii (ME), Olimpii Elbląg, Dolcanie Ząbki, Resovii i Pogoni Siedlce. Miniony sezon spędził w III ligowym ŁKS 1926 Łomża, gdzie w 27 meczach zdobył 17 bramek i miał na koncie sześć asyst. Zaniewski także podpisał dwuletni kontrakt.

Do tej pory Motor pozyskał trzech nowych graczy - oprócz wyżej wymienionej dwójki do drużyny trenera Tomasza Złomańczuka dołączył Kamil Oziemczuk z Avii Świdnik. Natomiast umowy z klubem przedłużyło sześciu graczy: Artur Gieraga, Marcin Michota, Tomasz Tymosiak, Damian Falisiewicz, Paweł Myśliwiecki i Piotr Piekarski.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU