Trener Marcin Wołowiec zostaje w Stali Rzeszów

Trener Marcin Wołowiec przedłużył kontrakt ze Stalą Rzeszów. Szkoleniowiec związał się z rzeszowskim klubem rocznym kontraktem.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Rzeszów powoli kompletuje kadrę na nowy sezon. Po tym jak umowy z klubem przedłużyli Kacper Drelich, Michał Szymański, Sławomir Szeliga, Maciej Maślany, Michał Lisańczuk i Piotr Prędota, nowy kontrakt podpisał trener Marcin Wołowiec. Tym samym plotki o ewentualnym następcy młodego szkoleniowca, którego zastąpić miał Ryszard Federkiewicz, zostały rozwiane.

Dla trenera Wołowca będzie to trzeci sezon w Stali w roli pierwszego szkoleniowca. W lutym 2015 roku zastąpił on na stanowisku Andrzeja Szymańskiego. Z rzeszowskim zespołem zajął wówczas pierwsze miejsce w III lidze grupie lubelsko-podkarpackiej. Stal przegrała jednak w barażu o II ligę z Olimpią Zambrów. W minionych rozgrywkach biało-niebiescy praktycznie do ostatniej kolejki gonili Motor Lublin w walce o baraż. Nie udało się. Teraz obie drużyny zagrają w zreformowanej III lidze grupie 4. Początek sezonu 6 sierpnia.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: