Wakacje z Futbolem 2016 (3): Drużyna Actimela trafiła do... złej grupy?

Drużyna Actimela dołączyła do naszego turnieju w ostatniej chwili, ale dotychczas spisuje się w nim świetnie. W dwóch meczach zdobyła 10 bramek.

W pierwszym starciu ekipa złożona z zawodników na co dzień trenujących w grupach młodzieżowych Korony Kielce (rocznik 2001) wygrała 5:1 z Hulaj Dusze. W środę znów zdobyła pięć bramek - tym razem z ekipą o najbardziej oryginalnej nazwie - Michał Pazdan. A zatem Drużyna Actimela póki co miała łatwe mecze, ale i tak wydaje się jednym z głównych faworytów do wygrania grupy gimnazjalnej. - Przed turniejem myśleliśmy, czy nie podjąć rywalizacji w starszej grupie z licealistami. Na razie idzie nam łatwo, ale mamy nadzieję, że będziemy mieć trudniejsze spotkania - mówi Mateusz Gadomski, obrońca Drużyny Actimela.

Jego zespół dotychczas grał jednak zawsze na koniec dnia i być może nie widział w akcji Drużyny R. A w tej ekipie również jest kilku dobrych zawodników, mających spore aspiracje.

Kolejne spotkania Wakacji z Futbolem im. Adama Gołąba we wtorek 19 lipca. Tradycyjnie na orliku przy ul. Toporowskiego w Kielcach.

Wyniki 3. dnia Wakacji z Futbolem 2016

Gimnazjaliści:

Hulaj Dusze - JBB 0:3 (Olejarczyk 2, Stachurski), Michał Pazdan - Red and Yellow 1:3 (Piróg - Kaleta 2, Janik), Drużyna R - FC Nitro 2:1 (Strząbała - Żądło), Drużyna Actimela - Michał Pazdan 5:0 (Rogoziński 2, Nowak 2, Sewerzyński).

Licealiści:

Grupa A: FC Bilcza - Trah 2:0 (Piotrowski, samobójcza),

Grupa B: Harnasie Kielce - Derby Borków 1:0 (Gajos), Who's next - Klonowia Klonów 1:1 (Krawczyk - Kłys), WPM Sufraganiec - Krakersi 1:2 (Czyż - Buras, Farys)

Więcej o: