TRANSFERY. Tamas Kadar odejdzie z Lecha Poznań?! Właśnie negocjuje transfer

Obrońca Lecha Poznań Tamas Kadar nie wrócił jeszcze z urlopu po Euro 2016. Reprezentant Węgier negocjuje bowiem warunki kontraktu w nowym klubie - poinformowano na stronie internetowej Kolejorza.

Tamas Kadar miał w poniedziałek rozpocząć treningi z Lechem Poznań. Obrońca otrzymał dłuższy urlop po powrocie z mistrzostw Europy we Francji, gdzie wystąpił w czterech spotkaniach. Otrzymał za to dwa tygodnie wolnego od sztabu szkoleniowego. Kadar nie wrócił jednak do Poznania i nie wznowił zajęć z Kolejorzem.

Niewykluczone, że nie wróci już w ogóle. Jak poinformował Lech, Węgier poprosił bowiem o dodatkowe kilka dni wolnego, bowiem negocjuje warunki kontraktu z nowym pracodawcą. Nie jest tajemnicą, że Kadar był jednym z najczęściej obserwowanych zawodników Lecha w poprzednim sezonie. Przy Bułgarskiej mówiono nawet, że trudno będzie go zatrzymać.

Tamas Kadar podobnie jak inni piłkarze Lecha otrzymał po ubiegłym sezonie zielone światło na rozpoczęcie rozmów transferowych. Jeśli zgłosi się klub, który będzie chciał zapłacić za niego przynajmniej milion euro, to Kolejorz nie powinien robić Kadarowi przeszkód w odejściu. Nie wiadomo z jakimi klubami Węgier rozmawia, ale ostatnio pojawiła się informacja, że jego sprowadzeniem zainteresowana jest włoska Bologna.

Więcej o: