Z Cerradu Czarnych do Lubina. Były przyjmujący radomian znalazł nowy klub

- Ostatnim siatkarzem, który dołączy do zespołu "miedziowych" w sezonie 2016/2017 jest młody i utalentowany przyjmujący Igor Grobelny - informuje oficjalna strona internetowa Cuprum Lubin. Przypomnijmy, że siatkarz przenosi się do zespołu z Dolnego Śląska z Cerradu Czarnych Radom.

- Dla młodego gracza takiego jak ja to naprawdę świetna oferta. Klub Cuprum Lubin posiada świetny sztab szkoleniowy i jestem pewny, że dzięki nim pokonam swoje granice umiejętności i jeszcze bardziej się rozwinę. Dodatkowo moim zdaniem to zespół, który śmiało można uznać za jedną z mocnych ekip PlusLigi - mówił o swojej decyzji były przyjmujący radomskiego klubu.

Warto przypomnieć, że zawodnik swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w Belgii. Pierwsze kroki w profesjonalnym sporcie stawiał w ekipie z Lennika. Potem był graczem Cerradu Czarnych. - Na pewno przyjeżdżam do Lubina, aby powalczyć o wyjście w podstawowym składzie. Nie ukrywam jednak, że zdaję sobie sprawę z tego, iż nie będzie to łatwe, ponieważ na mojej pozycji jest już w Cuprum trzech bardzo dobrych i doświadczonych zawodników - skomentował Grobelny dla witryny ks.cuprum.pl.

źródło: Okazje.info

Więcej o: