Lato 2016. Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej [ZDJĘCIA]

W inauguracyjnej odsłonie Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej wystartowało 10 duetów. Na boiskach do popularnej plażówki nad zalewem na Borkach najlepsi okazali się Ruszyło Karol Janek i Mariusz Janiszewski.

Siatkarze amatorzy na plaży w ośrodka MOSiR -u w radomskiej dzielnicy Borki spotykają się w wybrane wakacyjne soboty. Tym razem uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy (po pięć drużyn). Rywalizowano systemem "każdy z każdym". Po zmaganiach grupowych dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do półfinałów.

W meczu decydującym o zwycięstwie Karol Janek i Mariusz Janiszewski wygrali z Karolem i Janem Ślażyńskimi 2:0. W meczu o trzecie miejsce Leszek Cholewa i Kamil Batory pokonali po tie breaku (2:1) Daniela Gębskiego i Kacpra Orzechowskiego. Po turnieju, jego uczestnicy spotkali się na poczęstunku, który przygotował dla nich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, organizator zmagań. - Towarzyszyła nam zmienna aura, ale nie przeszkodziło to w rozegraniu ciekawej, blisko 6-godzinnej rywalizacji. Już teraz zachęcamy do udziału w drugim turnieju cyklu, który zaplanowaliśmy na 30 lipca - podkreśla Krzysztof Hajduk, koordynator zmagań z ramienia MOSiR-u.

Więcej o:
Copyright © Agora SA