Cerrad Czarni z nowym partnerem technicznym. Siatkarzy ubierze TICO

W sezonie 2016/2017 partnerem technicznym zespołu Cerrad Czarni Radom będzie TICO. Firma ubierze w stroje meczowe nie tylko zespół występujący w PlusLidze, ale także drużyny młodzieżowe radomskiego klubu.

- Oferta TICO idealnie wpisuje się w nasze potrzeby. Przedstawiona propozycja okazała się najkorzystniejsza. Stroje TICO to doskonałe połączenie nowoczesnych technologii i modnego sportowego designu - zapewnia Dariusz Fryszkowski, kierownik klubu Cerrad Czarni Radom.

Nowy partner techniczny znany jest na siatkarskim rynku. W 2012 roku AZS Wkręt-Met Częstochowa w strojach marki TICO zdobył Puchar Challenge. Firma współpracowała z Jastrzębskim Węglem. Wieloletnim klientem jest m.in. ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

Umowa z klubem Cerrad Czarni Radom podpisana została na najbliższy sezon. Znana odzieżowa firma dostarczy również stroje meczowe młodzieży Radomskiego Centrum Siatkarskiego. - Wierzę, że zapoczątkowana współpraca będzie się rozwijać, a zespoły z Radomia staną się doskonałym ambasadorem marki TICO - podkreśla Dariusz Fryszkowski.

Więcej o: