Kiedy reprezentanci wrócą do treningów z Wisłą Kraków

Donald Guerrier ma przylecieć w czwartek, Richard Guzmics w poniedziałek, a najpóźniej treningi z drużyną wznowi Krzysztof Mączyński.

Guerrier po zakończeniu Copa America bez zgody klubu przedłużył sobie urlop, czym rozzłościł trenera Dariusza Wdowczyka. Dlatego nie dołączy do kolegów, tylko będzie miał zajęcia indywidualne. Tymczasem Richard Guzmics, który z reprezentacją Węgier doszedł do 1/8 finału Euro 2016, ma stawić się w Krakowie w poniedziałek.

Najdłużej będzie trzeba czekać na powrót do zajęć Mączyńskiego, który opuści pierwszy mecz z Pogonią Szczecin (16 lipca).

Tymczasem bez reprezentantów krakowianie przygotowują się do piątkowego meczu ze Śląskiem Wrocław. - To już ostatni szlif. Później na tapecie będzie już tylko Pogoń Szczecin. Będziemy o Pogoni rozmawiali, próbowali ustawiać się pod rywala oraz pod jego słabsze i mocne strony. Będzie to już zatem normalny mikrocykl przedmeczowy. Realizujemy swój plan, nie zbaczamy z tej drogi. Oczywiście pewne korekty trzeba wprowadzać, ale to już kosmetyczne retusze - tłumaczy trener Wdowczyk w rozmowie z oficjalnym serwisem krakowskiego klubu.

Więcej o: