Radosław Majewski z Lecha Poznań: Gdybyś był w Grecji, przeżegnałbyś się i uciekł

- Poznania nie znam w ogóle. Gdy byłem piłkarzem Dyskobolii, wpadałem tu raz na tydzień na spaghetti. Nic więcej. Znam jednak chłopaków grających w Lechu Poznań - mówi Radosław Majewski, nowy piłkarz Kolejorza

Radosław Majewski to piłkarz bardzo doświadczony. Były gracz Dyskobolii Grodzisk Wlkp. i Polonii Warszawa, w 2010 roku wyjechał za granicę. Grał w Anglii, w Nottingham Forest i Huddersfield Town. Ostatnie miesiące spędził w PAE Weria w greckiej ekstraklasie. Dlaczego odszedł?

- Nie płacili - wyjaśnia. - Rozmowy o moim odejściu toczyły się od grudnia. Naprawdę, gdybyś był w tej Grecji, to byś się przeżegnał i uciekł. Poziom niższy niż w Polsce, infrastruktura w opłakanym stanie. Na mecze przychodziło po 700 osób, 300 krzeseł pozostawało pustych.

Jak mówi, Poznania jeszcze nie zna i wciąż szuka mieszkania. - Kiedyś, gry grałem w Dyskobolii, przyjeżdżałem tu raz na tydzień na spaghetti i to wszystko - mówi. - Stadion w Grodzisku podczas ostatniego meczu sparingowego jednak poznałem. Niewiele się zmienił. Mogliby go tylko odmalować.

źródło: Okazje.info

Więcej o: