Lech Poznań. Nowi piłkarze wybrali numery na koszulkach: jeden po Volkovie, a inny ze swoim rocznikiem

Zwolniony przez Gergo Lovrencsicsa numer 11 na koszulce Lecha Poznań będzie teraz należał do Marcina Robaka, a Jan Bednarek wziął nr 35 po Marcinie Kamińskim. Nowe numery ma w sumie siedmiu lechitów

Marcin Robak przeważnie występował ze swoją ulubioną jedenastką na plecach, ale ten numer należał do Gergo Lovrencsicsa. Były reprezentant Polski wybrał więc strój z dwoma dwójkami i z nim grał w pierwszym sezonie w Kolejorzu. Teraz, gdy Węgier odszedł z Bułgarskiej, przejął jedenastkę.

Poza doświadczonym napastnikiem numery na koszulkach zmieniło dwóch zawodników: Dariusz Formella będzie teraz grał z dwudziestką, zamiast numeru 28, który nosił przed odejściem do Arki Gdynia, a Jan Bednarek wziął koszulkę z numerem 35, po Marcinie Kamińskim. Wcześniej, przed wypożyczeniem do Górnika Łęczna nosił czterdziestkę.

Z nowych piłkarzy Lecha Poznań jako pierwszy numer wybrał Lasse Nielsen - zdecydował się na trójkę, z którą w minionym sezonie występowali najpierw Barry Douglas, a potem Vladimir Volkov. Bramkarz Matus Putnocky będzie miał na plecach trzydziestkę, Maciej Makuszewski siedemnastkę, a Radosław Majewski wybrał strój z numerem 86. To rocznik nowego pomocnika Kolejorza.

Więcej o: