Włókniarz kusi kibiców promocjami. Na mecz z Wybrzeżem nawet za złotówkę

Ciekawą propozycję przygotowali dla fanów Eko-Dir Włókniarza działacze klubu. Po zakupieniu biletów na najbliższe trzy mecze, spotkanie z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk będą mogli obejrzeć nawet za złotówkę.

Kibiców Włókniarza Częstochowa czekają trzy niedziele pełne sportowych emocji. Do Częstochowy przyjadą kolejno zespoły Stali BETAD Leasing Rzeszów, Polonii Bydgoszcz i Orła Łódź. Ciekawi rywale mogą być jednak niewystarczającym magnesem dla fanów, głównie ze względu na ostatnią porażkę Włókniarza w Krakowie i wakacyjne terminy rozgrywania meczów. Działacze Włókniarza zdecydowali się więc na akcję promocyjną "Bilet za 1zł/2zł".

Akcja polega na zebraniu biletów ze wszystkich trzech wspomnianych pojedynków. Osoby, które przed meczem z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk okażą w kasach trzy bilety ulgowe z tych spotkań, będą mogły po ich oddaniu kupić bilet ulgowy za złotówkę. Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku biletów normalnych, z tym, że osoby zdające bilety normalne, będą mogły obejrzeć mecz z Wybrzeżem za 2 złote.

Z promocji wyłączone są osoby kupujące bilety na sektor centralny oraz właściciele karnetów, jednak i dla nich klub zapowiada niespodzianki.

Mecze Włókniarza objęte promocją:

Zbierz bilety

03.07.2016 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal BETAD Leasing Rzeszów

10.07.2016 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz

17.07.2016 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Orzeł Łódź

Odbierz bilet za 1 zł lub 2 zł

21.08.2016 Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Renault Zdunek Wybrzeze Gdańsk

Więcej o:
Copyright © Agora SA