Jacek Rempała pomoże Arturowi Czai wyjść z kryzysu

Były żużlowiec, a obecnie ceniony tuner, Jacek Rempała dołączył do teamu Artura Czai. Jego obecność ma pomóc wychowankowi Włókniarza wrócić do wysokiej dyspozycji.

Jacek Rempała przeżył ostatnio życiową tragedię. Stracił syna Krystiana, który zmarł na skutek obrażeń odniesionych w wypadku podczas meczu Unii Tarnów w Rybniku. To nie zniechęciło go jednak do żużla. Niedawno na własną prośbę podpisał umowę z Unią Tarnów, a teraz związał się z Arturem Czają.

- To olbrzymia tragedia, nawet nie potrafię wyobrazić sobie, co Jacek Rempała czuje. On jednak potrzebuje żużla, myślę, że tak naprawdę pomoc będzie obopólna - mówił na antenie Radia FON Michał Świącik, prezes Włókniarza. - Oskarowi Polisowi pomógł ostatnio Janusz Stachyra, więc myślę, że Arturowi Jacek Rempała również pomoże.

Jacek Rempała jako zawodnik największe sukcesy święcił w kategorii młodzieżowców. Zdobył między innymi Srebrny i Brązowy Kask. Wśród seniorów zaznaczył swoją obecność w najważniejszych finałach krajowych, a także na arenie międzynarodowej.

Urodzony w 1971 r. wychowanek Unii Tarnów dołączył do ekipy 22-letniego Artura Czai przed tygodniem, właśnie dzięki staraniom prezesa Włókniarza i ma mu pomóc wrócić do dawnej dyspozycji. Wydaje się, że największym problemem 22-latka jest sprzęt, nad którym prace już się rozpoczęły.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.