Broniarze już trenują, choć jeszcze nie na pełnych obrotach

Piłkarze Broni Radom spotkali się na pierwszych zajęciach przygotowujących do gry w IV lidze. Zajęcia z drużyną z Plant poprowadził trener Dariusz Różański.

piłka nożna

- To był wprowadzający, lekki i nieobowiązkowy trening. Spora część piłkarzy przebywa na urlopach. Formalnie przygotowania zaczną się w poniedziałek 4 lipca. Trener Różański chciał jednak, aby zespół mógł się poruszać, bo pierwszy mecz sparingowy z Wisłą Puławy już 9 lipca - informuje bronradom.pl. Na inauguracyjnych zajęciach zameldowało się kilku wychowanków, kilku byłych piłkarzy, którzy są zainteresowani grą w Broni. O tym czy zostaną, zadecyduje szkoleniowiec zapewne po meczach sparingowych. Trenowali m.in. dwaj bramkarze: Sebastian Przytuła i Norbert Wnukowski, a także Przemysław Nogaj (ostatnio Orzeł Wierzbica), Bartłomiej Książek (Polonia Iłża), Jakub Kumoch (KS Warka).

- Drużyna podobnie jak w rundzie wiosennej w głównej mierze oparta będzie na wychowankach, na byłych piłkarzach Broni, na graczach z regionu, którzy zostawią serce dla tego klubu - mówił dla serwisu internetowego Broni trener Różański.