Aquapark Wrocław na wakacje. Plażowa impreza w centrum miasta

Przed nami kolejny wakacyjny weekend. Aquapark Wrocław przygotował nową serię niecodziennych atrakcji.

Specjalny wakacyjny program w Aquaparku Wrocław trwa w najlepsze. Tym razem w weekend, 2 lipca organizatorzy przygotowali m.in. wieczorną imprezę w stylu Ibiza Pool Party.

Wszystkie oferowane atrakcje są dla odwiedzających zupełnie za darmo.

Zabawa z miotłą

Już o godz. 10 w sobotę na terenie Aquaparku Wrocław pojawi się "Miotła fantazy". Śmiałkowie będą mieli za zadanie wykazać się zwinnością i refleksem. Na czym polega ta zabawa? Sześciu zawodników ustawi się na poduszkach, z których w każdej chwili będzie mogła strącić ich szalejąca miotła. Atrakcję znaleźć można na zewnętrznych terenach basenów rekreacyjnych. "Miotła fantazy" będzie dostępna do godz. 16.

W tym samym miejscu, niedaleko atrakcji pojawi się fotobudka za pomocą, której plażowicze będą mogli robić sobie spontaniczne zdjęcia.

Ibiza we Wrocławiu

O godz. 16 tereny zewnętrze basenów rekreacyjnych zamienią się w jedną wielką plażową imprezę na wzór tych na hiszpańskiej Ibizie. Plażowicze będą bawić się przy dźwiękach klubowej muzyki (m.in. house, deep house). Imprezę "Ibiza Pool Party" poprowadzi znany wrocławski DJ Aqua Funk.

Aquapark we Wrocławiu bywa latem obleganyAquapark we Wrocławiu bywa latem oblegany Fot. Tomasz Szambelan / Agencja Wyborcza.pl

Tropiki w centrum miasta

Poza atrakcjami specjalnymi Aquapark Wrocław oferuje również całe mnóstwo innych ekscytujących aktywności. Na gości czeka osiem zjeżdżalni, m.in. skocznia high-fly z pomiarem odległości, superszybka zjeżdżalnia turbo, czy "zjeżdżalnia multimedialna" ze światłami, dźwiękiem i wodnymi kurtynami. A poza tym w ofercie jest też spływ leniwą rzeką, basen ze sztuczną falą, basen pływacki, brodziki dla najmłodszych, pool bar i restauracja. Dla fanów plażowania na słońcu Aquapark Wrocław przygotował ogromny teren zielony z kącikiem dla dzieci, grill barem czy basenami m.in. ze zjeżdżalniami pneumatycznymi. Do dyspozycji gości jest ponad 400 leżaków.

Więcej o weekendowych atrakcjach na aquapark.wroc.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.