Wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski: Możemy już kupować graczy z Rumunii, stać nas

- Oferty na Karola Linettego i Tamasa Kadara mogą nadejść w każdej chwili, ale mogą także przyjść 31 sierpnia. Musimy czekać na swoją kolejkę. Jesteśmy przygotowani na ich odejście - mówi wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski w rozmowie w LechTV

Jak dodał, nie może wykluczyć, że obaj gracze jednak nie odejdą. - Jakkolwiek się nie stanie, jesteśmy przygotowani - mówi Piotr Rutkowski.

W rozmowie z LechTV przyznaje też, że Kolejorz miał wybór czy pozyskać Macieja Makuszewskiego, czy Rumuna Mihai Raduta z Pandurii Targu Jiu. Postawiliśmy na Macieja, chcieliśmy mieć Polaka - mówi. - Jednakże ta sytuacja pokazała nam, że rynek rumuński się dla nas otwiera. Teraz możemy pozyskać stamtąd graczy, co kilka lat temu było niemożliwe.

Dodajmy, że Lech Poznań cały czas jest w trakcie negocjacji w kwestii pozyskania innego Rumuna Ioana Hory, który był już nawet z wizytą w Poznaniu .

- Mamy trzech napastników, trzech nominalnych na pozycję ofensywnego pomocnika i czterech skrzydłowych. Ofensywa jest zatem u nas dobra, tak pod względem liczby, jak i jakości - mówi Piotr Rutkowski.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj:

źródło: Okazje.info

Więcej o: