Kolejne zmiany w AZS-ie. "Wyczerpała się pewna formuła"

W strukturach Sportowej Spółki Akcyjnej AZS Częstochowa sporo się ostatnio zmienia. Najpierw funkcję wiceprezesa przestał pełnić Marcin Wnuk, a w ostatnich dniach rezygnację złożyła przewodnicząca rady nadzorczej Małgorzata Smolińska.

Małgorzata Smolińska jest radcą prawnym. W działalność AZS-u zaangażowała się przed dwoma laty, a przewodniczącą rady nadzorczej została w grudniu 2014 roku. Kojarzona jest z Fundacją Alchemia Sportu, która w dużym stopniu finansuje projekt szkolenia utalentowanej siatkarskiej młodzieży - AZS 2020.

Smolińska przewodniczącą rady nadzorczej AZS S.S.A. przestała być z dniem 20 czerwca i jak mówi, w jej decyzji nie należy się doszukiwać żadnej sensacji. - Po prostu wyczerpała się pewna formuła współpracy - mówi dla czestochowa.sport.pl Smolińska. -

Życzę AZS-owi jak najlepiej i trzymam kciuki za sukces drużyny w nadchodzącym sezonie. Łatwo nie będzie, ale taka sytuacja powtarza się od kilku lat i wynika to przede wszystkim z uwarunkowań zewnętrznych, z którymi kolejni zarządzający klubem muszą się mierzyć na co dzień. Podsumowując, czasy są trudne , ale wierzę, że AZS da sobie radę.

Oprócz Małgorzaty Smolińskiej radę nadzorczą AZS SSA opuściła ostatnio także Aleksandra Rybak. Wcześniej odwołanego z funkcji wiceprezesa klubu Marcina Wnuka, zastąpił oddelegowany z rady nadzorczej Adam Szlempo. Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy AZS SSA w skład rady Nadzorczej powołani zostali Ryszard Bosek, Tomasz Tobijański i Piotr Stolarski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.