Słoweniec to jeden z napastników, którzy wzmocnili zespół z Niecieczy zimą. 24-letni piłkarz zadebiutował w eklstraklasie już w lutym, ale później zagrał w niej jeszcze tylko trzy razy. Po tym, jak wybiegł na boisko w pierwszym składzie na mecz z Lechią Gdańsk i trener Piotr Mandrysz zmienił go już w przerwie, nie pojawił się więcej na boisku.
Kilka dni temu Bratanović pojechał wraz z drużyną na obóz w Wodzisławiu Śląskim, ale ostatecznie niecieczanie postanowili z niego zrezygnować. To kolejny piłkarz, z którym latem pożegnał się Bruk-Bet. Wcześniej klub opuścili m.in. Jakub Biskup, Sebastian Nowak, Dawid Sołdecki czy Dariusz Jarecki.