Z Broni do ligi holenderskiej? Dziubiński na testach w Maastricht

Informowaliśmy już, że po spadku do IV ligi kluczowy zawodnik Broni Radom Adrian Dziubiński opuści piłkarski klub z Plant. Być może pomocnik trafi na zaplecze holenderskiej ekstraklasy.

"Dziubiński w holenderskim MVV Maastricht" - przynajmniej tak anonsuje informację na ten temat oficjalny serwis internetowy bronradom.pl. Zespół z kraju tulipanów w minionym sezonie zajął 10 miejsce na zapleczu ekstraklasy. Piłkarz klubu z Plant zaliczy testy w tym zespole. W Holandii spędzi tydzień. Zagra w sparingu potencjalnego pracodawcy. Po tym czasie okaże się, czy klub zaoferuje mu podpisanie kontraktu.

Przypomnijmy, że Dziubiński wrócił jesienią ubiegłego roku do Broni po występach w pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Robił co mógł, by pomóc drużynie z Radomia w walce o utrzymanie w III lidze. Niestety, celu nie udało się osiągnąć. Warto dodać, że utalentowanym pomocnikiem interesowały się także rodzime kluby. Dziubiński pozostawał na liście życzeń Widzewa Łódź, czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Na razie temat przenosin piłkarza Broni do Łodzi lub Ostrowca jest zawieszony, bo pojawiła się oferta testów w Holandii.

Więcej o: