Gwardia zaprasza na obóz, w którym nie będzie miejsca na nudę

Sekcja kickboxingu i boksu Gwardii Zielona Góra, najstarszego klubu sportów walki w woj. lubuskim, zaprasza wszystkich chętnych na obóz szkoleniowo-kondycyjny w Międzywodziu.

Termin: 17-27 sierpnia, a w planach dwa treningi dziennie, wyżywienie i zakwaterowanie 70 m od strzeżonej morskiej plaży, na miejscu lekarz, kompleks sportowy, świetlica.

Pojechać może każdy, kto ma ochotę poprawić swoją sprawność fizyczną i sylwetkę, nauczyć się podstaw boksu i kickboxingu. Zajęcia poprowadzą: Jarosław Biernacki, trener I klasy kickboxingu (II DAN), II klasy boksu, instruktor samoobrony; oraz Leszek Wojciechowski, egzaminator PZKB (I DAN).

Obóz jest płatny, a Gwardia wystawia faktury będące podstawą do odpisu kosztów obozu z funduszu socjalnego w zakładach pracy.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia do 15 lipca (rezerwacja miejsca) w biurze klubu w Zielonej Górze przy ul. Strzeleckiej 22 w godz. od 9-15, tel. do sekretariatu klubu 68 325 50 57. Więcej informacji o obozie udziela trener Biernacki - 501 318 767.