Wigry Suwałki trenują. Są nowi zawodnicy

Piłkarze Wigier Suwałki rozpoczęli w poniedziałek przygotowania do nowego sezonu w I lidze. Na treningu pojawiło się kilku nowych piłkarzy

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Na pierwszych zajęcia było 19 zawodników. W tym gronie było kilku nowych graczy. Byli to Rafał Remisz i Janusz Bucholc, którzy już wcześniej podpisali kontrakty z suwalskim klubem, oraz Rafał Augustyniak, Krzysztof Sztukowski, Robert Dadok, Mikołaj Juchacz.

Augustyniak ostatnio występował w Pogoni Siedlce do której był wypożyczony z Jagiellonii Białystok. Sztukowski to natomiast 16-letni bramkarz, wychowanek Wigier. Robert Dadok ma 19-lat i występował ostatnio w Pniówku Pawłowice Śląskie, a 21-letni Mikołaj Juchacz grał ostatnio w Formacji Port Mostki. Obaj piłkarze są pomocnikami.

Z trybun stadionu poniedziałkowy trening natomiast oglądał Adrian Karankiewicz. Nie wiadomo jeszcze, czy Wigry przedłużą umowę z 29-letnim obrońcą.

Przez pierwszy tydzień okresu przygotowawczego suwalczanie będą trenować na własnych obiektach, a następnie wyjadą na obóz do Dębicy.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Kadra Wigier na pierwszym treningu

Bramkarze: Karol Salik, Hieronim Zoch, Krzysztof Sztukowski.

Obrońcy: Artur Bogusz, Martin Baran, Rafał Remisz, Jakub Bartkowski, Maciej Wichtowski, Janusz Bucholc, Tomasz Jarzębowski.

Pomocnicy: Damian Gąska, Miłosz Kozak, Mikołaj Juchacz, Damian Kądzior, Robert Dadok, Rafał Augustyniak, Filip Rusiak.

Napastnicy: Kamil Adamek, Kamil Zapolnik.

Więcej o: