Wakacje z Futbolem 2016: Do piątku przyjmujemy zgłoszenia

W piątek ostatni dzień zgłoszeń do największego turnieju szóstek piłkarskich - Wakacje z Futbolem 2016 im. Adama Gołąba.

Podobnie jak po raz pierwszy w historii w ubiegłym roku, tak teraz będziemy grać w dwóch kategoriach wiekowych - gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tej ostatniej kategorii w drużynie mogą oczywiście grać również gimnazjaliści. Jeśli zgłosi się przynajmniej sześć drużyn uczniów szkół podstawowych, to zagramy w trzech kategoriach.

Gramy w składach sześcioosobowych, ale drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób. Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników, tradycyjnie mile widziani są również gracze spoza Kielc. Zgłoszenia drużyn przynosi kapitan wraz z legitymacjami szkolnymi zawodników do redakcji "Wyborczej" przy Rynku 16 w tym tygodniu w godzinach 9.30 - 13.

Termin rejestracji ekip mija w piątek 1 lipca o godz. 15. Podkreślamy, że w późniejszym terminie nie będziemy przyjmować zgłoszeń.

Grać będziemy na orliku przy ul. Toporowskiego 96 w Kielcach. Start planujemy na środę 6 lipca. UWAGA! Na pierwszy mecz turnieju każdy zawodnik musi mieć legitymację szkolną lub dowód tożsamości!

Mecze rozgrywać potem będziemy dwa razy w tygodniu - w każdy wtorek i środę. Zakończenie turnieju około połowy sierpnia.

Od trzech lat turniej jest rozgrywany ku pamięci naszego zmarłego przyjaciela, świetnego dziennikarza, przez wiele lat organizatora "Wakacji z Futbolem" - Adama Gołąba.

Więcej o: