Sześć medali częstochowskich samorządowców na mistrzostwach Polski

Sukcesem częstochowskich samorządowców zakończyły się mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Podczas rozgrywanego w Gorzowie Śląskim turnieju częstochowianie wywalczyli sześć medali.

Najlepiej przy stole radził sobie Miłosz Przybylik, który zdobył mistrzostwo Polski w kategorii do 40 lat oraz drugie złoto w kategorii open. W kat. open po brązowy medal sięgnął Michał Minda, a tuż za podium uplasował się Janusz Haszcz. Haszcz został mistrzem Polski w kategorii 50-60 latków, a warto dodać, że na początku czerwca wywalczył w Częstochowie złoty medal mistrzostw Polski amatorów (kategoria 50-65 lat).

Podczas zmagań w Gorzowie, tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii open kobiet wywalczyła Agnieszka Pilawska, a brązowy medal w kategorii 40-50 latków zdobył wiceprezydent Częstochowy Jarosław Marszałek.

W Gorzowie Śląskim Częstochowę reprezentowali: wiceprezydent miasta Jarosław Marszałek, pracownicy Urzędu Miasta: Agnieszka Pilawska oraz Janusz Haszcz, reprezentant Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Miłosz Przybylik oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Michał Minda.