Polska - Szwajcaria na Euro 2016: Kibicuj naszej reprezentacji w Alei Kibica

Polska gra dziś ze Szwajcarią o awans do ćwierćfinału piłkarskiego Euro. Spotkanie będzie można obejrzeć w specjalnej strefie kibica na Bielanach Wrocławskich.

W trakcie każdego z dotychczasowych spotkań biało-czerwonych wypełniała się niemal w całości. Kibicom nie przeszkadzał nawet intensywnie padający deszcz, jak podczas drugiego grupowego starcia z Niemcami.

- Na pewno lepiej oglądać spotkanie w takim miejscu niż w domu przed telewizorem, bo tutaj można poczuć się jak na stadionie. Są okrzyki, śpiewy i wspólny doping - zachęca pani Iza, którą spotkaliśmy w strefie podczas meczu Polska - Niemcy.

Mecze można oglądać tam na leżakach, w ustawionej obok strefie gastronomicznej jest coś na ząb, a emocje można chłodzić zimnymi napojami i piwem. W trakcie każdego spotkania odbywają się konkursy i turnieje piłkarzyków.

Aby ułatwić kibicom dojazd do strefy, w dni meczowe uruchomione są dodatkowe kursy autobusowe. Ostatnie autobusy odjadą spod Alei Bielany o godz. 23, 23.15, 0.30. W pozostałe dni autobus IKEA i Alei Bielany będzie jeździł według standardowego rozkładu. Na zmotoryzowanych kibiców czekają miejsca na parkingu naziemnym i podziemnym.

Więcej o: