Aquapark Wrocław na wakacje. Zobacz, jakie atrakcje oferuje kąpielisko

Startuje letni sezon w Aquapark Wrocław. Park wodny przy Borowskiej przygotował mnóstwo atrakcji nie tylko dla miłośników plażowania i pływania.

W piątek dobiegł końca rok szkolny 2015/16. W związku z tym Aquapark Wrocław rozpoczyna specjalny wakacyjny program wydarzeń dla miłośników nie tylko plażowania i pływania, ale i bardziej aktywnego wypoczynku.

W najbliższy weekend Aquapark Wrocław przygotował m.in. turnieje sportowe, widowiska i wyjątkowe animacje dla dzieci. Inauguracja programu odbędzie się już w sobotę, 25 czerwca! Wszystkie oferowane atrakcje są dla odwiedzających zupełnie za darmo.

Od rodeo do aquafitness

Miłośnicy dobrej zabawy, ale i adrenaliny od godz. 10 do 16 będą mogli spróbować swoich sił na "Byku Rodeo". To atrakcja, która pozwoli sprawdzić, jak długo jesteś w stanie utrzymać się na szalejącym byku. Tę atrakcję będzie można znaleźć na terenach zewnętrznych basenów rekreacyjnych.

Godz. 12, 13 oraz 14 to czas dla na fanów siatkówki. Aquapark Wrocław zaprasza do udziału w turnieju siatkówki wodnej. W zawodach wystąpią również brązowe medalistki mistrzostw Polski ubiegłego sezonu, zawodniczki Impelu Wrocław. Siatkarska arena, podobnie jak "Byk Rodeo", będzie ulokowana na obszarach zewnętrznych basenów rekreacyjnych.

Z kolei o godz. 13 na terenach przed Aquaparkiem Wrocław odbędzie się plenerowy spektakl pt. "Tesla vs. Edison, czyli z prądem lub pod prąd" w wykonaniu artystów Wrocławskiego Teatru Lalek.

Aquapark WrocławAquapark Wrocław fot. materialy promocyjne

Dla tych, którzy lubią jeszcze więcej aktywnego wypoczynku Aquapark Wrocław oferuje zajęcia aquafitness. Podczas ok. 30-minutowych treningów będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale i zadbać o doskonałą formę fizyczną. Każdego dnia między godz. 10 a 17.30 (o każdej pełnej godzinie!) można skorzystać ze zróżnicowanych treningów w wodzie. Zajęcia będą odbywać się na basenach zewnętrznych.

Tropiki w centrum Wrocławia

Poza atrakcjami specjalnymi Aquapark Wrocław oferuje również całe mnóstwo innych ekscytujących aktywności. Na gości czeka osiem zjeżdżalni, m.in. skocznia high-fly z pomiarem odległości, superszybka zjeżdżalnia turbo, czy "zjeżdżalnia multimedialna" ze światłami, dźwiękiem i wodnymi kurtynami. A poza tym w ofercie jest też spływ leniwą rzeką, basen ze sztuczną falą, basen pływacki, brodziki dla najmłodszych, pool bar i restauracja. Dla fanów plażowania na słońcu Aquapark Wrocław przygotował ogromny teren zielony z kącikiem dla dzieci, grill barem czy basenami m.in. ze zjeżdżalniami pneumatycznymi. Do dyspozycji gości jest ponad 400 leżaków.

Więcej o weekendowych atrakcjach na aquapark.wroc.pl

Więcej o: