Widzew testował kilkunastu piłkarzy. Raczej nikt nie dołączy

W środowe popołudnie Widzew zagrał towarzyski mecz z Włókniarzem Zgierz. W spotkaniu wzięli udział głównie testowani gracze

Środowy mecz z Włókniarzem był szansą dla piłkarzy, którzy mogą dostać angaż w Widzewie. Nie było jednak głośnych nazwisk. W spotkaniu, które zostało zorganizowane z okazji 70-lecia zgierskiego klubu, łodzianie okazali się dużo lepsi. Wygrali aż 5:0, a bramki strzelali dotychczasowi gracze Widzewa: Adrian Kralkowski oraz Sebastian Mucha, a także zawodnicy testowani. Żaden z nowych piłkarzy raczej nie zasili jednak kadry łódzkiej drużyny na III ligę.

Warto dodać, że przed meczem odbył się turniej młodych piłkarzy, w którym sędzią był Michał Czaplarski, stoper Widzewa. Do Zgierza pojechał także wiceprezes klubu Rafał Krakus, a zespół Widzewa w meczu z Włókniarzem prowadził Sebastian Kraska, trener juniorów.

Kolejni testowani piłkarze przyjadą na pierwszy trening Widzewa, który zaplanowano na 7 lipca. Wśród nich ma być m.in. awizowany przez Łódź.sport.pl Piotr Burski z LUKS Bałucz.

Więcej o: