Radomianie medalistami mistrzostw Polski weteranów w tenisie stołowym

Indywidualne mistrzostwa Polski w tenisie stołowym okazały się udane dla zawodników z Radomia. Nasi wywalczyli czołowe miejsca, a Marian Woźniak został nawet mistrzem kraju w swojej kategorii wiekowej.

Udane dla radomskich pingpongistów zawody odbyły się w Wałbrzychu. Po raz kolejny błysnął Marian Woźniak, który w przedziale wiekowym 65 - 69 lat okazał się bezkonkurencyjny. Woźniak pokonał w finale singla Bronisława Kurzaka, zapewniając sobie złoto MP. Radomski zawodnik dorzucił brąz w rywalizacji deblistów. W duecie z Jerzym Głuchowskim z Siedlec wywalczyli najniższy stopień podium. Z kolei w zmaganiach singlistów kategorii 50 - 59 lat radomianin Jan Molęda zdobył srebrny krążek cyklu Grand Prix Polski Weteranów, składający się z kilku turniejów. W tym samym przedziale wiekowym Stefan Wielgus (trener IKTS -u Broni Radom) zajął siódme miejsce. Z kolei w turnieju gry podwójnej mistrzostw Polski Wielgus wraz z Jarosławem Maruszczakiem z Lublina wywalczyli brąz w deblu.