Euro 2016. Ukrainiec nie ma łatwo w szatni Jagiellonii

Polska jest niemal pewna awansu do 1/8 finału mistrzostw Europy. Ukraina nie ma na to najmniejszych szans. - Może chociaż punkcik da się zdobyć - mówi Ukrainiec Taras Romanczuk pomocnik Jagiellonii

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Ukraina w swym pierwszym grupowym spotkaniu na turnieju we Francji przegrała 0:2 z Niemcami. W drugim pojedynku była natomiast porażka 0:2 z Irlandią Północną.

- Nie wiem czym te słabe wyniki były spowodowane. Nie chce mówić, że Ukraina grała na luzie, bo nikt przecież nie jedzie na Euro tylko po to żeby sobie pograć. Na pewno jednak zawodnicy nie byli skoncentrowani - uważa Taras Romanczuk. W związku z wynikami swej reprezentacji na mistrzostwach Europy Ukrainiec nie ma łatwo w szatni Jagiellonii.

- Cały czas słyszę żarciki, że Ukraina przegrywa wszystko - uśmiecha się pomocnik. - Ale ja cały czas jestem z tym zespołem, na dobre i na złe. Nadal będę kibicował reprezentacji, a tego co za nami nie da się zmienić. Przed Ukrainą jeszcze mecz z Polską i mam nadzieję, że może chociaż punkcik uda się zdobyć w tym spotkaniu.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: