Prezent od Polonii na wakacje. Można mecz obejrzeć za darmo

Bydgoski klub ogłosił, że na niedzielny pojedynek Polonii z Orłem Łódź, z okazji wakacji, wszystkie dzieci uczęszczające do szkół podstawowych (do lat 13) wejdą za darmo.

- Proponujemy, aby wakacje rozpoczęli na żużlowo! - piszą działacze Polonii. Każdy uczeń podstawówki, okazując ważną legitymację szkolną przy wejściu na stadion będzie mógł zobaczyć rywalizację bydgosko - łódzką (początek o 13.45) bez konieczności zakupu biletu (dotyczy sektorów B - wolne miejsca, a także C).

Dzieci będą mogły wejść na stadion tym samym wejściem, które przeznaczone jest dla posiadaczy karnetów. Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na to spotkanie (kasa klubowa jest czynna w godz. 12-16 do piątku, w sobotę w godz. 10-14._

Ceny biletów: - Trybuna Główna (miejsca numerowane) - 75 zł - sektor B (miejsca numerowane) - 30 zł - sektor C - 25 zł - ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory B i C) - 15 zł - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat- urodzonych w latach 2000 - 2009 na Trybunę Główną oraz dzieci w wieku 14-16 lat sektor B i C)

Więcej o: