Pajęczarki dały popis na ogólnopolskich zawodach w Łochowie

Gimnastyczki z grupy Pajęczarki, działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu z powodzeniem rywalizowały w ogólnopolskich zawodach w Fitnessie Sportowym oraz Fit Kid - Łochowo 2016.

Podopieczne trener Anny Stawczyk stawały na podium. W kategorii wiekowej do lat 14 najlepiej prezentowała się Inga Kobyłecka, która okazała się bezkonkurencyjna. W tej samej kategorii maja Starzyńska była szósta. Tymczasem w zmaganiach najmłodszych gimnastyczek (do lat 10) srebro wywalczyła Aleksandra Fedorowicz, natomiast Nikola Zakonek była czwarta. Medalowy dorobek radomianek uzupełnia Maja Król, która stanęła na najniższym stopniu podium (kat. do lat 16). Jej klubowa koleżanka Aleksandra Tokarska uplasowała się na czwartej pozycji.