Cracovia zgłosiła kadrę na Ligę Europy. Nie ma Stebleckiego, Dobrolińskiego i Szczepaniaka

Cracovia zgłosiła 23 piłkarzy do gry w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy. Na liście nie ma trzech letnich nabytków zespołu.

Facebook?  | A może Twitter? 

Termin rejestracji składu mija w poniedziałek. Krakowianie mogli zgłosić 25 piłkarzy. Limitu nie wykorzystali, bo na liście zgłoszonych piłkarzy są tylko 23 nazwiska.

Wśród nich nie ma trzech nowych piłkarzy drużyny. W kadrze nie znaleźli się Sebastian Steblecki, Rafał Dobroliński i Mateusz Szczepaniak. Ten ostatni w poniedziałek trenował z Podbeskidziem Bielsko-Biała, bo formalnie do końca czerwca pozostaje tam wypożyczony z Miedzi Legnica.

Na liście są za to pozostałe letnie nabytki Cracovii: Robert Litauszki i Milan Dimun. Klub zgłosił też do gry Bartosza Kapustkę, choć jego występ w pierwszym meczu eliminacji LE jest wątpliwy, bo pomocnik przebywa na mistrzostwach Europy we Francji.

Jeśli Cracovia wygra dwumecz z FK Skendija Tetovo, przed drugą rundą będzie mogła zgłosić jednego dodatkowego gracza.

Kadra Cracovii na Ligę Europy:

Bramkarze: Grzegorz Sandomierski, Krystian Stępniowski, Adam Wilk.

Obrońcy: Florin Bejan, Deleu, Paweł Jaroszyński, Robert Litauszki, Kamil Pestka, Piotr Polczak, Łukasz Sosnowski, Hubert Wołąkiewicz, Jakub Wójcicki

Pomocnicy: Marcin Budziński, Mateusz Cetnarski, Miroslav Covilo, Damian Dąbrowski, Milan Dimun, Bartosz Kapustka, Przemysław Pyrdek

Napastnicy: Erik Jendriszek, Anton Karaczanakow, Tomas Vestenicky, Mateusz Wdowiak

Więcej o: