Zawodnicy Radomiaka już po pierwszym treningu

W poniedziałek na pierwszych zajęciach przed rozpoczęciem nowego sezonu spotkali się zawodnicy II-ligowego Radomiaka. Na własnych obiektach Zieloni trenować będą przez najbliższe dwa tygodnie.

Piłkarze Radomiaka rozpoczęli w poniedziałek przygotowania do nowego sezonu. Zbiórka jak i zajęcia odbyły się na obiekcie - Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza.

Tymczasem większość treningów, do wyjazdu na zgrupowanie w Czechach (za dwa tygodnie), przeprowadzana zostanie na boiskach przy ulicy Struga.

Na pierwszych zajęciach pod okiem trenera Wernera Liczki ćwiczyli praktycznie wszyscy piłkarze, którzy byli do dyspozycji szkoleniowca w II lidze. Ponadto można było zaobserwować także kilku zawodników, wypożyczonych do klubów niższych klas rozgrywkowych, którym pokończyły się kontrakty.

W zajęciach za to nie brali udziału: Michał Kula oraz Krystian Puton. Taki stan rzeczy utrzymywał się będzie najprawdopodobniej do końca czerwca. Właśnie 30, kończą się umowy większości piłkarzy i klub będzie podejmował rozmowy dotyczące przedłużenia umowy, bądź jej rozwiązania.

Więcej o: