Śląsk wyjeżdża na zgrupowanie do Szamotuł. W kadrze jest Bence Mervo

21 zawodników, w tym węgierski snajper Bence Mervo - to kadra Śląska, która wyjeżdża na 10-dniowe zgrupowanie do Szamotuł.

Wrocławski zespół na przedsezonowy obóz wyjeżdża 20 czerwca. Zgrupowanie potrwa do 30 czerwca. W ramach obozu w Szamotułach podopieczni Mariusza Rumaka rozegrają trzy sparingi: z Zagłębiem Lubin, Pogonią Szczecin i mistrzem Izraela Hapoelem Beer Szewa.

W grupie, która będzie trenować w Szamotułach znalazł się Węgier Bence Mervo. Tym samym potwierdzają się nasze informacje, że napastnik jest blisko transferu do Śląska. Przypomnijmy, że Mervo przez ostatnie trzy miesiące grał we wrocławskim zespole na zasadzie wypożyczenia. Umowa Śląska z FC Sion formalnie obowiązuje do 30 czerwca.

Z naszych informacji wynika, że szwajcarski klub zgodził się na transfer definitywny Węgra. Kolejny krok należy teraz ponoć do klubu z Oporowskiej. Więcej o kulisach transferu Bence Mervo do Śląska TUTAJ .

Do Szamotuł z drużyną Śląska jedzie również Brazylijczyk Dudu Paraiba, któremu 30 czerwca wygasa kontrakt. Trener wrocławian Mariusz Rumak nie ukrywa, że chce zatrzymać defensora w zespole.

Przypomnijmy, że Śląsk ligowy sezon zainauguruje 15 lipca meczem u siebie z Lechem Poznań.

Kadra Śląska Wrocław na obóz w Szamotułach:

Bramkarze: Mariusz Pawełek, Jakub Wrąbel, Lubos Kamenar

Obrońcy: Piotr Celeban, Dudu Paraiba, Mariusz Pawelec, Adam Kokoszka, Paweł Zieliński, Lasha Dvali, Łukasz Wiech, Krystian Miś

Pomocnicy: Andras Gosztonyi, Jacek Kiełb, Ryota Morioka, Michał Bartkowiak, Peter Grajciar, Kamil Dankowski, Alvarinho

Napastnicy: Kamil Biliński, Bence Mervo, Mariusz Idzik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.