Transfery. Były zawodnik Zagłębia Lubin trafi do Śląska Wrocław?

29-letni skrzydłowy z Portugalii David Caiado znalazł się na liście życzeń Śląska Wrocław - informuje portal WP SportoweFakty.

Dla Caiado byłoby to już drugie spotkanie z polską ligą. W rundzie jesiennej sezonu 2009/2010 Portugalczyk reprezentował barwy Zagłębia Lubin. Zagrał tam łącznie dziewięć spotkań, w których zdobył jedną bramkę. Wiosną "Miedziowi" zrezygnowali z tego zawodnika i nie zdecydowali się przedłużyć okresu wypożyczenia.

Ostatnio 29-letni David Caiado grał w drugiej lidze hiszpańskiej. Z zespołem SD Ponferradina spadł do trzeciej ligi. Zagrał w 23 meczach, zdobywając cztery bramki. Wcześniej był zawodnikiem m.in. portugalskich GD Estoril Praia i Vitorii Guimaraes, cypryjskiego Olympiakosu Nikozja, bułgarskiego Beroe Stara Zagora i ukraińskiego Metalistu Charków.

Jak informuje portal WP SportoweFakty , Caiado poza propozycją Śląska, ma jeszcze oferty z klubów z Hiszpanii i Portugalii.

Co ciekawe, 29-latka reprezentuje agencja menedżerska Gold World Stars. Ta sama firma współpracuje z Portugalczykiem Micą, który od kilku tygodni również jest poważnie łączony z wrocławskim klubem.

Przypomnijmy, że Śląsk póki co, dokonał dwóch wzmocnień. Do klubu z Oporowskiej dołączyli: bramkarz ze Słowacji Lubos Kamenar (ostatnio Spartak Trnawa) i portugalski skrzydłowy Alvarinho (ostatnio Jagiellonia Białystok).

Więcej o: