Stal Rzeszów do Piły w polskim składzie?

W niedzielę o godz. 13.45 żużlowcy Stali BETAD Leasing Rzeszów zmierzą się w Pile z miejscową Polonią w meczu 11. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W Rzeszowie Stal wygrała 51:36.

Chcesz wiedzieć wszystko o żużlowcach Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Rzeszowianie na własnym torze są niepokonani, ale na wyjazdach wiedzie im się już różnie. Dodatkowo w tym sezonie w Rzeszowie liczy się każdą złotówkę, dlatego na niektóre mecze trener Janusz Ślączka zmuszony jest wystawiać dość eksperymentalne składy. W tym sezonie bywało już tak kilka razy.

W awizowanym składzie na mecz w Pile pojawiło się dwóch Węgrów Norbert Magosi i József Tabaka, a zabrakło miejsca dla Duńczyków Rene Bacha i Nicklasa Porsinga oraz Anglika Scotta Nichollsa, którzy do tej pory bronili barw Stali w meczach ligowych. Nie oznacza to jednak, że Węgrzy w Pile pojadą. Najprawdopodobniej stalowcy przeciwko Polonii pojadą polskim składem, a miejsca Węgrów zajmą młodzieżowcy Stali.

W takim zestawieniu o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko, a czy wystarczy na punkt bonusowy? Rzeszowianie bronić będą 15 punktowej przewagi wywalczonej w pierwszym spotkaniu na własnym torze.

Awizowane składy:

Stal BETAD Leasing Rzeszów: 1. Karol Baran, 2. Norbert Magosi, 3. Maciej Kuciapa, 4. József Tabaka, 5. Dawid Lampart, 6. Mateusz Rząsa.

Polonia Piła: 9. Wadim Tarasienko, 10. Piotr Świst, 11. Norbert Kościuch, 12. Brady Kurtz, 13. Michał Szczepaniak, 14. Arkadiusz Pawlak

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: