Motor gra w finale Pucharu Polski z Chełmianką. Są już bilety

W sobotę na Arenie Lublin odbędzie się finał Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym Motor zmierzy się z Chełmianką. Można już kupować bilety na ten mecz.

Będzie to powtórka finału sprzed roku, gdzie również spotkały się te dwa zespoły i górą była drużyna z Chełma. Ceny biletów w przedsprzedaży są takie same jak na mecze ligowe i pucharowe. Natomiast nie obowiązują karnety, które są ważne tylko na mecze ligowe. Wejściówki podrożeją jedynie w dniu meczu, dlatego też klub zachęca wszystkich kibiców do wcześniejszego ich zakupu. Pozwoli to na uniknięcie konieczności stania w kolejkach do kas przed samym meczem oraz sprawne i szybkie wejście na stadion.

Bilety w przedsprzedaży zakupić można: w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d (codziennie przez całą dobę); w Lombardzie Amsterdam 24h przy Placu Dworcowym 4 (obok Dworca Głównego PKP - codziennie przez całą dobę); w kasie biletowej nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 - w czwartek (16. 06.) i piątek (17. 06.) w godz. 13-19.

Bilety w dniu meczu nabyć będzie można: w kasie biletowej nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od godz. 10);

w kasie biletowej nr 3/4 oraz 5 Areny Lublin (od godz. 15); w Lombardach Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d i przy Placu Dworcowym 4 (obok Dworca Głównego PKP).

Bilety online są do kupienia na stronie http://bilety.motorlublin.eu/bilety.motorlublin.eu.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU