Łukasz Masłowski dyrektorem sportowym w piłkarskiej Wiśle

Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni: dyrektorem sportowym nafciarzy zostanie 35-letni Masłowski, były piłkarz Wisły, ostatnio dyrektor sportowy w Olimpii Grudziądz.

Płocki kub poinformował, że Łukasz Masłowski zacznie pracę 1 lipca. W sezonie 2009/10 Masłowski grał w Wiśle, w 29 meczach zdobył dwie bramki. Reprezentował także Widzew Łódź, Górnika Łęczna i Odrę Wodzisław, w ekstraklasie rozegrał 89 meczów.

W zakończonym sezonie Masłowski pracował jako dyrektor sportowy Olimpii, która po udanych transferach z ostatniego miejsca po jesieni zdołała się utrzymać. Co ciekawe, to właśnie Łukasz Masłowski jako agent zawodników doprowadził do podpisania kontraktów Wisły z Arkadiuszem Recą i Patrykiem Stępińskim.

W ostatnich latach Wisła nie miała dyrektora sportowego, Tadeusz Świątek pracował na tym stanowisku do końca lipca 2010 r. Dyrektor zajmie się m.in. rekrutacją i selekcją zawodników pod kątem gry w pierwszym zespole, przy współpracy z trenerem Marcinem Kaczmarkiem. Okienko transferowe trwa do końca sierpnia.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.