Euro 2016. Polska - Irlandia Północna 1:0. Karol Linetty z Lecha Poznań nie zagrał w pierwszym meczu we Francji

Pomocnik Lecha Poznań Karol Linetty obejrzał z ławki rezerwowych pierwszy mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy we Francji. Biało-czerwoni pokonali Irlandię Północną 1:0 po golu Arkadiusza Milika.

Karol Linetty z Lecha Poznań cały mecz reprezentacji Polski z Irlandią Północną obejrzał z ławki rezerwowych. Pomocnik Kolejorza nie wszedł na boisko nawet z ławki rezerwowych. Selekcjoner Adam Nawałka w miejsce podstawowego środkowego pomocnika Krzysztofa Mączyńskiego zamiast lechity wolał wpuścić Tomasza Jodłowca z Legii Warszawa. W dwóch pozostałych zmianach na boisko wchodzili skrzydłowi Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

Polacy pokonali Irlandię Północną 1:0 po golu Arkadiusza Milika z 51. minuty spotkania. Wieczorem w drugim meczu naszej grupy Niemcy zmierzą się z Ukrainą. Reprezentacja Polski kolejne spotkanie na mistrzostwach Europy we Francji rozegra w czwartek, gdy na Stade de France pod Paryżem zmierzy się z Niemcami. W ostatnim grupowym spotkaniu w Marsylii biało-czerwoni zmierzą się z Ukrainą.

Więcej o: