Wisła Kraków. Trzech młodych piłkarzy z nowymi kontraktami

Krystian Kujawa, Mateusz Zając i Oskar Wąsikowski podpisali roczne kontrakty z Wisłą Kraków. W umowach znalazła się opcja przedłużenia współpracy - poinformował klub.

Facebook?  | A może Twitter? 

O nowych kontraktach wspomnianej trójki mówiło się od kilku tygodni, ale klub oficjalnie potwierdził to dopiero teraz. Kujawa, Zając i Wąsikowski mają po 20 lat. Największym doświadczeniem może się pochwalić ten pierwszy - w poprzednim sezonie zagrał w dwóch meczach ekstraklasy.

- Rok temu o występach w ekstraklasie mogłem tylko pomarzyć. Uważam, że nie zawiodłem, dałem z siebie wszystko. Jestem zadowolony. Nastawiam się na to, że w przyszłym sezonie będę walczył tutaj o skład - mówił nam w maju.

Zając w ostatnich meczach sezonu ekstraklasy siedział na ławce rezerwowych Wisły, ale debiutu się nie doczekał. Grał w trzecioligowych rezerwach. Podobnie Wąsikowski - pomocnik w 32 meczach trzeciej ligi zdobył sześć bramek.

Wisła rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu w poniedziałek. Wiadomo, że na pierwszych zajęciach z powodu gry w reprezentacji zabraknie Richarda Guzmicsa, Wilde-Donalda Guerriera i Krzysztofa Mączyńskiego.

Więcej o: