Uroczyste zakończenie sezonu Rosy na fontannach [ZDJĘCIA]

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie sezonu radomskiej Rosy. Kibice mogli nie tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z okazałymi pucharami, ale również zebrać autografy od przedstawicieli klubu.

Na radomskich fontannach odbyło się zakończenie sezonu Rosy Radom. Poza przedstawicielami Rosy Radom, czy kibicami - udział w nim wzięli także Radosław Witkowski, prezydent Miasta jak również przedstawiciele władz Radomia.

- Duże gratulacje należą się całej Rosie, ale także i wam kibicom. Pokazaliście doping na najwyższym poziomie i towarzyszyliście drużynie do ostatnich sekund czwartego pojedynku ze Stelmetem. Mam dla was dobrą wiadomość. Już rozpoczęła się budowa nowego obiektu sportowego, który będzie mógł pomieścić pięć tysięcy kibiców. To będzie najnowocześniejsza hala sportowa na Mazowszu, a oddana zostanie w trzecim kwartale 2018 roku - powiedział prezydent Witkowski.

Słów pochwały nie szczędził również Przemysław Saczywko, a więc prezes wicemistrzów Polski. - To dla całej organizacji niezwykle udany sezon. Cieszymy się, że możemy w taki sposób promować i reprezentować miasto. To dla nas wszystkich niezwykły sukces. Dziękujemy także kibicom, za stworzenie niezapomnianego dopingu - podsumował Saczywko.

Chwilę później sympatycy Rosy wraz z wszystkimi uczestnikami stanęli do pamiątkowego zdjęcia, a po nim przyszedł czas na autografy, czy rozmowy z koszykarzami.

Więcej o: